Company Logo

Imieniny

Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Projekty

Projekty realizowane w 2014 roku

 Projekty realizowane w 2014 roku

"Podaj dalej- lokalny dialog międzypokoleniowy"

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, we współpracy ze Stowarzyszeniem - "Pionier" w Kuczkowie.  Projekt miał na celu minimalizację barier w dialogu międzypokoleniowym i był trzecim projektem realizowanym ze środków  samorządu Województwa Wielkopolskiego. Projekt realizowany był  od 1.08 - 30.09. 2014 r. Wzięło w nim udział  45 seniorów- słuchaczy UTW i 45 przedstawicieli młodszego pokolenia - przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Poznawali oni wielkopolskie zwyczaje i obrzędy,  dyskutowali na temat patriotyzmu i sposobów współczesnej komunikacji oraz  zagadnień związanych z prowadzeniem  zdrowego trybu życia. Koszt całkowity projektu to 28.135 zł z czego 25.000 pochodziło ze środków Województwa Wielkopolskiego.


"Młodzi duchem - edukacyjny program dla seniorów"

Projekt realizowany w ramach -"Rządowego Programu na Rzecz aktywności społecznej osób starszych (ASOS.Edycja 2014). Priorytet 1. Współfinansowany ze środków Ministra Pracy i Polityki Społecznej w okresie od 1 września do 31 grudnia 2014 r. w programie projektu były zajęcia  warsztatowe i wykłady z historii, polityki społecznej i promocji zdrowia, warsztaty terapii tańcem, udzielania pierwszej pomocy, nauka j. niemieckiego oraz zajęcia na siłowni i basenie. W projekcie wzięło udział 60  słuchaczy PUTW. Całkowity koszt  projektu to  22.500zł z czego 20.000 pochodziło z dotacji MPiPS.


"Edukacja osób starszych - Senior na topie"

Projekt  w ramach zadania publicznego "Ochrona i promocja  zdrowia. Działania na rzecz  integracji społecznej oraz aktywizacji osób w starszym wieku jako forma spędzania wolnego czasu"   w formie wspierania realizacji zadania publicznego przez Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. Realizowano nauki języków obcych, zajęcia komputerowe, internetowe, wykłady z prawa, historii, promocji zdrowia, zajęcia rekreacyjne i basenowe. Uczestniczyło w projekcie 157 osób- słuchaczy UTW. Projekt realizowany był w okresie  od 10 lutego do 10 grudnia 2014 r. Jego wartość to  przeszło 18.000 zł z czego 14.000 zł pochodziło z dotacji  UMiG Pleszew.

W obiektywie

dsc_0012.jpg

Goście Online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.Shop 2
Shop!

Powered by Joomla!®. Developed by: Grounded Professional Theme  Valid XHTML and CSS.